Balloon Party - Popper

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.3 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Saby.Org
Havada uçan balonları art arda patlatabilmek için verilen mücadele esnasında zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Çocuk gelişim uzmanlarının onayladığı bu harika oyun çocukların zeka gelişimlerine çok büyük katkı sağlayacaktır. Bu oyun ile çocuklar kendilerini çok rahat hissedecekler. Çocukların gelişim alanlarını destekler niteliklere sahip olan bu mükemmel oyun onların gelişimini olumsuz etkileyecek hiçbir özelliği de bünyesinde bulundurmamaktadır. Tüm ilgi ve ihtiyaçları karşılayan bu harika oyun ile çocuklar artık çok daha eğlenceli zaman geçirecek üstelik bunu yaparken de pek çok şeyi öğrenmiş olacak. Çocukları eğlendirerek yeni şeyler öğrenmelerini sağlayan bu oyun onları çok mutlu edecek. 

Oyunun amacı çocuğunuzun gelişimini desteklemek ve aslında onu eğlendirmek üzerine kurulu ve oynaması çok kolay. Bu oyunda havada farklı farklı renklerde uçan balonlar bulunmaktadır. Bu balonları çocuğunuzdan aynı renkte olanları art arda patlatmalarını isteyeceksiniz. Bu şekilde çocuğunuzun beyninin iki küresi de aynı anda çalışacak hem renklere odaklanırken hem de el becerisi ile balonları patlatmaya çalışacaktır.

Çocuğunuz bu oyunu oynamaya başladıktan sonra elinden bırakamayacak ve son derecede eğlenecektir. Tamamen çocuklar için üretilmiş olan bu harika oyuna siz de hemen sahip olun. Bu oyun ile siz de çocukların gelişimine destek olun. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. Hızlı bir şekilde inen bu oyunu istediğiniz zaman oynayın. 

Balloon Party - Popper indir